M&R Cleaning Team OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse aknapesu spetsiaalsete töö- ja puhastusvahenditega. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit. Akende pesemise hind sõltub akende määrdumisastmest ja töö keerukusest, puhastatavate akende pinna suurusest ja sellest, kas on vajadus tõstuki või tellingute rentimiseks. Samuti kujundab aknapesu hinda see, kas aknaid peab lahti monteerima või eest ära tõstma ( näiteks lahtikruvitavate akende puhul kulub suurem osa ajast monteerimistöödele, mitte pesemisele ).

M&R Cleaning Team  soovitab aknaid pesta vähemalt kevadel ja sügisel, sest mida pikemalt on aknaklaasid hooldamata, seda kulukam ja aeganõudvam on pesu. Olenemata muude pindade puhtusest, loovad määrdunud aknad üleüldiselt lohaka mulje, kuna väljast tulev valgus toob ka väikseima pleki esile ning jääb silma. Puhtad ja läbipaistvad aknad teevad alati tuju heaks ükskõik kus sa ka ei viibi.

Aknaklaasid pestakse vastavalt kliendi soovile ühelt poolt või seest- ja väljastpoolt.  Akende ja klaaspindade pesemine sisaldab klaaspindade, aknaraamide, aknalaudade ja aknavahede puhastamist sinna kogunenud tolmust, ämblikuvõrkudest jms. Regulaarne akende pesemine on kasulik akende säilimisele, kuna mida kauemaks jääb mustus ja tolm nende pinnale, seda rohkem ta sinna ka kinnitub. Paakunud mustuse eemaldamine eeldab suuremat pindade töötlemist ja tekitab rohkem riske pinna kahjustamiseks.Tihedama liiklusega tänaval on aknapesu soovitatav tihedamini vähemalt korra kahe kuu jooksul,sest siis ei kinnitu mustus aknale nii tugevalt ja eemaldamine on hõlpsam ja soodsam. Peale ehitamist või remonti on aknad alati tolmused ja kohati värviplekke täis. Sellisel juhul on parem teenus tellida spetsialistidelt kuna ise puhastades võib aknad ära rikkuda. Soovitame aknaid pesta nii seest kui väljast vähemalt kaks korda aastas kevadel ja sügisel. Aknapesul kasutatakse professionaalseid vahendeid, mis tagavad aknapesul kiire- ja maksimaalselt kvaliteetse töö. Aknaid saab väljast pesta kuni -5º C temperatuurini. Parim tulemus saavutatakse kuiva ilmaga. M&R Cleaning Team meeskond tagavad kiire ja kvaliteetse aknapesu spetsiaalsete töö- ja puhastusvahenditega. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit. Akende pesemise hind sõltub akende määrdumisastmest ja töö keerukusest, puhastatavate akende pinna suurusest ja sellest, kas on vajadus tõstuki või tellingute rentimiseks. Samuti kujundab aknapesu hinda see, kas aknaid peab lahti monteerima või eest ära tõstma ( näiteks lahtikruvitavate akende puhul kulub suurem osa ajast monteerimistöödele, mitte pesemisele ).

Reeglina kasutame pehmet mööblit ja kontoritoole igapäevaselt, mistõttu toimub ka nende intensiivne määrdumine. Seetõttu on pehme mööbli puhastamine aeg-ajalt vajalik. Pehme mööbli puhastamine mitte proffesionaalsete toodetega ja töövõtetega võib rikkuda pehme mööbli täielikult või osaliselt.Kui puhastada pehmet mööblit mitte vastavate tarvikute ja ainetega võib teie mööblile jääda kangakiududesse ainete jäägid mis tõmbavad mustust endasse kiiremini ja mitte korrektne kuivatamine võib teie mööbli panna hallitama. Eeltoodust lähtuvalt tuleks eelistada professionaalset puhastusteenust. Professionaalse puhastuse käigus pihustatakse sõltuvalt mustusest mööblile või toolile vastav tekstiilipuhastusaine, mis tungib sügavale tekstiilikangasse. Seejärel imetakse see koos mustusega välja spetsiaalse tekstiilipesuriga. Pehme mööbli puhastamine toimub kliendi juures,teostame ka auto istmete puhastust kas kliendi juures või kliendile sobivas kohas.M&R Cleaning Team pakub kvaliteetset teenust Teie pehme mööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab mööbli pikaea ja hea üldmulje.

M&R Cleaning Team teostab vaipade ja vaipkatete puhastamist nii kodus,kontoris kui ka mujal objektidel. Vaibad ja vaipkatted vajavad lisaks igapäevasele tolmuimejaga puhastamisele vähemalt 1-2 korda aastas keemilist märgpuhastust. Vaipkatte pesemine hoiab ära nn. käiguradade tekkimise ning eemaldab kattelt sügavale vaibakiududesse ladestunud mustuse, mida tolmuimeja ei suuda eemaldada.Vaiba puhastamise sagedus sõltub vaiba värvist, materjalist ja kasutussagedusest.Vaipkatete pesu tuleks tellida, kui vaipkattel esinevad tuntud ja tundmatu päritoluga plekid, põrandal on silmaga nähtavad käigurajad, hoones on just lõppenud ehitus või remont või kui ruumides levib vaatamata koristamisele ebameeldiv kopitanud lõhn. Keemiliseks vaipkatte märgpuhastamiseks tuleb kõigepealt vaip imurdada tolmuimejaga tolmust ja prahist korralikult puhtaks,seejärel pesta kemikaali ning harjamasinaga ning siis  spetsiaalse tekstiilipesumasinaga, mis üheaegselt pihustab vaipkattele loputusvee ja seejärel imeb kemikaali koos veega ning mustusega imeja vastavasse paaki saavutamaks puhta tulemuse. Seejärel antakse aega vaiba kuivamiseks. Tulemus tasub ennast kindlasti ära.

Vaiba puhastamisel kasutame spetsiaalselt vaipadele mõeldud vahendeid ja tehnikat. Puhastusel kantakse vaibale pesuvahend, töödeldakse spetsiaalse puhastusmasinaga. Vaiba töötlemisel tekkinud määrdunud pesuvesi eemaldatakse tekstiilipesuriga, mis kiirendab vaiba kuivamisaega ja vaip on kuivamise järgselt kasutamiseks valmis. Tulemuseks on vaip, mis näeb välja kui uhiuus, hästi lõhnav ja värske.Kemikaalid mida M&R Cleaning Team puhastamiseks kasutab, ei tekita allergiat ja on ohutud nii inimestele kui loomadele.Tööde teostamiseks soovitame valida aeg, kus vaibal ei kõnnita enam enne vaiba kuivamist. Vaiba kuivamiseks kuluv aeg sõltub vaiba materjalist ning ruumi ventilatsioonist.

M&R Cleaning Team hooldab ja puhastab igat tüüpi kivi ja betoonpõrandaid.Põrandate hooldamisel ei ole oluline ainult igapäevane puhastamine vaid põranda regulaarne ja profesionaalne hooldamine, mis tagab põrandate pikaealisuse ja värske väljanägemise.Kivipindade õigeaegne hooldus pikendab kivipindade kasutusaega ja teeb kivist kergesti hooldatava põrandakatte. Kuigi kivikatted tunduvad tugevatena ja vähekuluvatena, nõuab ka see kattematerjal igapäevast hoolt, perioodilist süvapesu ja kaitsvat kattekihti. Tavaliste kivipõrandate hoolduse aluseks on perioodiline keemiline süvapesu. Et säilitada kivi algupärane välimus ja puhtus, oleks aeg-ajalt vaja kutsuda professionaalne firma, kes sooritaks süvapesu, sest paratamatult ei ole igapäevane käsi- kui ka masinpesu nii efektiivne. Kallis põrandakattematerjal kaotab seetõttu oma hea välimuse. Kõvapõrandate süvapesu teostades leotatakse ja hõõrutakse põrandaid spetsiaalse põrandapesumasinaga ja  seejärel eemaldatakse veeimuriga kogu kivipinna pooridesse kogunenud mustus põrandalt. Koos süvapesuga pakume välja ka kivi kaitsetöötlust. Tulemuseks on põrandale tekitatud hüdrofoobne kiht ehk vett ja mustust hülgav nähtamatu kile. Tänu kaitsetöötlusele kiireneb igapäevane hooldustöö ja vähenevad koristus- ja korrashoiukulud. Kaitsetöötlemist on soovitav sooritada uutele kivipindadele kohe peale kasutuselevõtu pesu . Lisaks eeltoodule teostame ka betoonpõrandate süvapesu vajadusel ka happepesu, et uuelt põrandalt eemaldada tsemendijääke. M&R Cleaning Team omab  kvalifitseeritud töötajad, kes on läbinud spetsiaalse koolituse, et arvestada kõigi põrandatüüpide eripärasusi ja teada kõige sobivamaid meetodeid põrandate hooldamiseks. Meie saavutame suurepärased tulemused.

Põrand on ruumi kõige tähtsam osa, mis kujundab ülejäänud ruumi, seega tuleb seda õigesti hooldada.Olenemata sellest, millise põrandaga on tegemist, leidub igale pinnale oma kaitsevaha ja vastav töötlemine. Erinevate materjalide puhul on oluline teada, milliseid puhastusaineid ning meetodeid parima tulemuse saavutamiseks kasutada. Tuleb meeles pidada, et heledamat tooni katted vajavad tihedamat hooldust kui tumedamad katted. PVC – kate on tugeva ja tiheda pealispinnaga tehiskate, mis on vastupidav kemikaalide kasutamisel, samuti talub hästi niiskust. Linoleum aga ei talu kangeid kemikaale, sest on looduslik materjal. Erinevate põrandakattetüüpide hooldusel on tähtis regulaarsus ning hooldusvahendite õige valik. Pinda kaitstakse kulumise eest vahatamisega 1 kuni 2 korda aastas sõltuvalt kasutuse intensiivsusest.

Hoolimata igapäevasest põranda puhastamisest ja hooldamisest kulub vahakiht väga käidavatel põrandatel ebaühtlaselt – seinaäärsed kohad vähem kui põranda keskosa ja käiguteed. Kulunud ja määrdunud vahakihi uuendamiseks eemaldame vana vahakihi tervelt pinnalt spetsiaalselt selleks ettenähtud vahendiga ning katame põranda uue vahakihiga. Hea tulemuse saavutamiseks soovitatakse panna vaha vähemalt 2 kihti. Süvapesuks kasutame spetsiaalset põrandapesumasinat ja suure võimsusega veeimurit, kuhu peale pesu imatakse mustus koos veega.

Erinevate põrandate puhastamiseks  kasutame vastavalt põranda tüübile keemiat, mis tagab maksimaalse puhtuse. Puhastusjärgselt kaetakse põrand kaitsevahaga.
Tänu põrandate vahatamisele kiireneb igapäevane hooldustöö ja vähenevad koristus- ja korrashoiukulud.

Tööde teostamiseks valige aeg, kus töödeldaval pinnal ei kõnnita enam vähemalt 2 tundi. Tööde teostamise aeg ja hinda mõjutab, kui ruum on möbleeritud ja mööbel vajab ümbertõstmist.

NB! Veel teostame puitpõrandate pesu ja hooldusõlitamist,põrandate läigestamist. Teostame ka seinte süvapesu.

Küsi pakkumist SIIT

Pakume ehitusaegset koristust ettevõtetele kes tegeleb ehitusega või selle organiseerimisega. Ehitusaegse koristuse käigus koristame Teie objektilt kõik lahtise prahi ja vajadusel eemaldame siseruumidest tolmu.

Ehitus- ja remondijärgne suurpuhastus on mõeldud nii ehitusfirmadele kui kõigile teistele ettevõtetele, kellel on vaja suurtes kogustes prahist või mustusest vabaneda. Ehitustööde lõppedes tuleb teha põhjalik ehitusjärgne puhastus. Ehitusjärgne puhastus on üks raskemaid ja mahukamaid puhastusteenuseid kuna puhastust vajavad kõik pinnad alates laest kuni põrandani..
Ehitus- või remondijärgse puhastuse käigus koristatakse ruumid ehitusprahist, pestakse aknad ja aknaraamid, puhastatakse põrandad, seinad, laed ja inventar ning sisustus tolmust.Lõpptulemusena antakse kliendile üle täiesti puhtad ruumid.

 

Ehitusjärgne koristus sisaldab järgnevaid töid:

  • Ehitustolmu eemaldamine põrandalt, seintelt, laest;
  • Laes olevate torude puhastamine tolmust;
  • Trepipiirete ja käsipuude puhastamine tolmust;
  • Vaipkatte keemiline puhastus,
  • Lampide, pistikupesade, lülitite puhastus tolmust;
  • Köögimööbli ja köögitehnika puhastamine;
  • Põrandapindade puhastamine tolmust ning pesemine;
  • Tualettruumi kompleksne puhastus;
  • Tolmu võtmine horisontaalpindadelt;
  • Akende pesu seest ja väljast kahelt pool koos raamidega. Sisaldab ka puhastust akende vahelt

Puhastame põhjalikult Sinu kodu kui oled kolinud. Kolimisjärgne koristusteenus on tavalisest teenusest põhjalikum koristus, kus pööratakse tähelepanu kõikidele ruumidele. Koristuse käigus puhastatakse seinad,laed,aknad(seestpoolt),põrandad. M&R Cleaning Team kasutab proffesionaalseid vahendeid ja suurte teadistega meeskonda.

NB! Teostame ka peojärgset koristust.

Küsi pakkumist SIIT

Fassaadipesu teostuse vajadus tuleneb tavaliselt sambla tekkest või tolmu kogunemisest fassaadi pinnale. Tulenevalt laiast fassaadikatete valikust on kõik objektid omapärased ja vajavad ka erinevat lähenemist pesu teostamisel Fassaadi soovitame pesta vähemalt iga 2 -3 aasta tagant.M&R Ceaning Team meeskond kasutab fassaadi ja katuse pesemiseks kvaliteetseid töövahendeid ja sobivaid aineid.

Teostame ka katuse pesu ja eemaldame ka sambla katustelt.Et teie katus kestaks kauem ja näeks hea välja tuleme ja peseme teie katused puhtaks.

Kui olete omale paigaldanud just uue põrandakatte olgu see siis kodus,kontoris,kaubanduskekuses või mujal, soovitame enne kui hakkate hoolduskoristust sellel tegeme teha põrandale kasutuselevõtu pesu. See tähendab seda, et meie tuleme peseme teie põrandad puhtaks masinaga katame vajadusel kaitseainega. Miks teha kasutuselevõtu pesu? Iga põrandakate mis te maha paigaldate on töödeldud erinevate õlide,kemikaalide ja muude ainetega et töödelda välja sobiv pinnakate.Silmaga tundub, et põrandakate on puhas,kuid tegelikult katab seda töötlemisel tekkinud õli kiht. Kui seda ei eemaldata kasutuselevõtu pesuga siis korjab põrandakate olgu selleks laminaat,linoleum,kivi,betoon,kumm või PVC endale külge tolmu ja seda on raskem hoolduskoristusega eemaldada. Kasutuselevõtu pesu aitab säilitada teie uut põrandakatet ja lihtsustada puhastusteenindajate tööd.

Kui teil on vaja pidada üks korralik pidu,ning leiate et teie valitud ruumid,kodu,kontor või mis iganes ruumid ei ole puhtad, siis on just M&R Cleaning Team õige valik, et teie pidu sujuks mõnusas puhtas keskkonnas. Kui teie peoruum on puhas on ka teie külalised rõõmsad. Teostame oma tööd proffessionaalsete toodetega, valides igale põranda pinnakatte õige vahendi ja tarviku, et tagada kvaliteetset puhtust. Võta meiega ühendust ja tuleme loome sulle täpselt selle keskkonna mis sa heaks peoks vajad.

Olete pidanud ühe väga mõnusa peo ja ei jaksa koristada, siis oleme just need kes tulevad ja teevad teie ruumid peale pidu uuesti värskeks ja puhtaks. Tuleme teostame teie ruumis kvaliteetse puhastuse kvaliteetsete vahenditega. Teie ei pea muretsema kuidas ruum puhtaks saab. Oleme meeskond kes on paindlik ja vastutulelik igas olukorras.